Zlatý emblém - Quality International 2017

Quality InternationalS potěšením oznamuje, že společnost získala ocenění KRISPOL - Zlatý emblém - Quality International 2017 v kategorii „QI produktu - nejvyšší kvalita“ .

Toto prestižní ocenění bylo již třetím rokem uděleno společnosti KRISPOL. Tentokrát porota ocenila kompletní soubor produktů pro energeticky úsporné domy s výjimečnou tepelnou izolací: okna, dveře, žaluzie a vstupní dveře.

Moderní výrobky s robustní konstrukci a nadčasovým designem: okna FEN 92 , venkovní rolety Kalima RZ , dveře Solano a garážová vrata VENTE K2 RFS 60.

KRISPOL KOMPLETNÍ SORTIMENT

Quality International, která každoročně odměňuje společnosti, které splňují přísná kritéria kvality. Nabízejí produkty a služby nejvyšší kvality.

Jaké jsou výhody nákupu kompletní škály výrobků od společnosti KRISPOL?

Uvědomujeme si, že budování domu je komplikovaný a stresující proces. Za účelem jeho zjednodušení navrhujeme kompletní produkty pro domov, jejichž nákup má řadu výhod. Při výběru tohoto řešení obdrží zákazník produkty, které jsou zcela konzistentní v barvě a stylu, na které se vztahuje pětiletá záruka a servis. Hlavní výhodou je možnost instalace v jednom okamžiku. Pro investora to znamená, že není třeba uzavírat smlouvy s různými týmy odpovědnými za sestavování jednotlivých komponentů stavby. Všechny produkty jsou dodávány na staveništi současně s jednou přepravou. To nám umožňuje urychlit komplikovaný proces výstavby domu.

Nákup prémiových produktů vám ušetří čas a dopřeje vám pocit, že každý z nich bude součástí energeticky účinného a bezpečného domova.