Nezávazná poptávka... rychlá kalkulace ceny, na míru ...

Vyplňte prosím důležité informace.

Warning: javascript error detected!

This is most likely a result of the actions of a third party extension, which causes javascript functionality to fail across the entire page.

If you see this warning, please check out the documentation regarding jQuery conflicts. We have solutions that can also fix third party issues like this one.

You can force this notification off by switching the show error warnings field off in the advanced tab. But it is better to address it, as the form will most likely not work the way you expect.

Službyprofesionální a pod kontrolou

ikona montaz
MONTÁŽ
RYCHLÁ A PROFESIONÁLNÍ


Výrobní proces, v jehož rámci používáme nejnovější technologie, umožňuje velmi rychlou realizaci celé objednávky. Proto je možné všechny naše výrobky namontovat ve velmi krátkém termínu.
ikona servis
SERVIS

POD KONTROLOU

Pravidelnou prohlídku provádějí kvalifikovaní pracovníci Krismontu. Poskytujeme záruku na spolehlivost výrobků a profesionální servisní a montážní obsluhu na nejvyšší úrovni.
ikona zaruka
ZÁRUKA

5 LET

Na všechny naše výrobky řady HOME se vztahuje záruka v délce 5 let. Je to praktické řešení, které zajišťuje jistotu a bezpečí po dlouhá léta.



Happy Day

Náhodně generované akce a slevy našich produktů i služeb. Například servisní prohlídka zdarma. Zaregistrujte svůj e-mail a žádná speciální nabídka Vám nemá šanci utéct.