Venkovní rolety

V našem sortimentu venkovních rolet naleznete produktyr1 2 pro každý typ domu. Plánujete novostavbu nebo byste rádi učinili vaše stávající bydlení komfornějším? Co vám můžeme nabídnout? Jaké jsou benefity, typy rolet, z čeho se skládají a jak je ovládat se dozvíte prostřednictvím následujícícho textu.

5 let    
    
Záruka 5 let

vlastni vyroba    
Vlastní výroba na míru

 

 

 

Hlavní výhody venkovních rolet

Předokenní rolety jsou jedním z nejlepších a nejefektivnějších způsobů venkovního stínění rodinných domů či bytů. Lze je využít nejen jako ochranu proti slunci, ale i jako zábranu před únikem tepla skrz okenní otvor. V létě zabraňují přehřívání interiéru, v zimě naopak fungují jako tepelná izolace. Dochází tak ke značné úspoře nákladů za klimatizaci a vytápění.

Izolace

Venkovní rolety po celý rok účinně zlepšují energetickou bilanci domu. Skutečné úspory, snížení tepelných ztrát až o 37%!

Pohodlí

Poskytnou pocit bezpečí a soukromí. Zajistí vám klidný spánek díky ochraně před nadměrným hlukem a světlem, které přicházejí zvenčí. Lze využít i dodatečnou ochranu proti hmyzu prostřednictvím sítí, pokud radi spíte s otevřenými okny v noci.

Zabezpečení

Rolety s elektrickým pohonem mohou spolupracovat inteligentními systémy - alarmy a hromadným ovládáním. Mohou také pracovat samostatně a simulovat přítomnost obyvatel v domě.


Kalima RZ -  fasádní, systém s hliníkovým boxemr5

Venkovní rolety se zaomítacím kastlíkem jsou vhodným typem pro novostavby či rekonstrukce. Jedná se o předokenní roletu, u které lze celý box schovat pod fasádu. Čelo boxu je vhodné pro zaomítnutí, revizní otvor je u této rolety ve spodní části. Vodící lišty mohou zůstat viditelné nebo se taktéž dají částečně zaomítnout.

Montáž předokenní rolety se zaomítacím kastlíkem se provádí přímo do rámu okna nebo do ostění. Systém musí být zpracován do stavebního projektu.

Quality International

 

 

 

 

Kalima RS  / RR - standard pro dodatečnou montážr7

Box, který je skosený pod úhlem 45 stupňů nebo zaoblený, je namontován nad okenem, na fasádě nebo v okenním výklenku. Montáž nevyžaduje, aby se s roletami počítalo už ve stavebním projektu, ani není nutná výměna oken.

Pokud chcete předokenní rolety dodatečně instalovat do oken, jsou pro Vás vhodné rolety Kalima RS- k této dodatečné montáži přímo určené. V případě, že teprve stavbu plánujete, nebo budete provádět rozsáhlejší rekonstrukci, využijte rolet se zaomítacím kastlíkem – Kalima RZ.

Box je k dispozici ve dvou verzích jsou k dispozici: zaoblené (RR) nebo zkosené pod úhlem 45 stupňů (RS).

 

 

 

 

 

 

Roleta v průřezur21

1. Box: V závislosti na typu rolety může být skrytý pod omítkou nebo viditelný.

2. Navíjecí a hnací hřídel na které se navíjí pancíř s připojeným ručním, nebo elektrickým pohonem.

3. Pancíř se skládá z hliníkových profilů vyplněných PUR pěnou. Je k dispozici ve třech variantách výšek profilu -39mm, 45mm, 52mm a ve více než 20 atraktivních vzorech.

4. Spodní dopadová lišta s těsněním může být vybavena dalšími bezpečnostními prvky. Například zámkem.

5. Vodítka: Systém z hliníku. Jsou vybavena kartáčovými prvky pro kontinuální a tichý chod rolety.

 

Ovládání rolet:

Ruční ovládání

Ručně ovládané rolety se navíjejí pomocí pásků nebo šňůr. Naviják lze opatřit klikou, která usnadňuje obsluhu venkovních rolet.

Automatické ovládání

Oblíbeným řešením je elektrický pohon rolet a jeho obsluha pomocí přepínače na stěně nebo dálkového ovladače.

Integrace s oknem

Díky integraci rolety s oknem lze dosáhnout vysokých parametrů akustické a teplené izolace. Dostatečnou výhodou je možnost sjednotit barvu obou výrobků.

 

NEZÁVAZNÁ RYCHLÁ KALKULACE ROLET NA MÍRU

Warning: javascript error detected!

This is most likely a result of the actions of a third party extension, which causes javascript functionality to fail across the entire page.

If you see this warning, please check out the documentation regarding jQuery conflicts. We have solutions that can also fix third party issues like this one.

You can force this notification off by switching the show error warnings field off in the advanced tab. But it is better to address it, as the form will most likely not work the way you expect.