Dvoukřídlá vrata

Dvoukřídlá garážová vrata mohou velmi dobře plnit roli garážových vrat. 2KV1Díky širokým rozměrovým možnostem a neobvykle bohaté nabídce vzorů lze tyto dveře snadno přizpůsobit garáži a sladit s projektem domu.

SYSTÉM VRAT DG 60

Výplň křídel tvoří zateplené vratové panely s tloušťkou 40 mm. Dveře nabízíme v několika variantách prolisu na venkovní straně. Rám je lakovaný nebo foliovaný dekorem v totožné nebo maximálně podobné barvě k odstínu výplně.

TEPELNÁ IZOLACE
Vysokou úroveň tepelné a akustické izolace garážových dveří zajišťuje konstrukce založená na systému tepelně izolova-ných profilů a výplně ve formě panelů s tloušťkou 40 mm za-teplených polyuretanovou pěnou.

POHODLÍ A OCHRANA
Konstrukce garážových dveří navazuje na otvíravá vrata, tedy řešení, které se v garážích používá už mnoho let. V dnešní době lze jejich ovládání zautomatizovat a ovládat prostřednictvím dálkového ovladače. Ke kontrole přístupu lze využít nejnovější technická řešení, např. čtečku otisku prstu nebo kódovací klávesnici.


 

ROZMĚRY 2KV2
Mimořádně široké rozměrové možnosti dovolují přizpůsobit výrobek individuálním potřebám zákazníka. Nejnovější systémy profilů umožňuje vyrobit garážová vrata s maximální šířkou do 2 800 mm a výšce 2400 mm Nabízíme také nestandardní řešení, např. dveře s rozdílnou šířkou obou křídel - asymetrická křídla.

DESIGN
Výplň křídel tvoří garážové panely prvotřídní kvality. Nabídka tedy zahrnuje všechny vzory prolisů, které jsou dostupné v kolekcích sekčních vrat KRISPOL. Barevné provedení zahrnuje více než 200 barev ze vzorníku RAL a také vlastní kolekci dekorů, která obsahuje např. moderní vzory imitace dřeva a metalízové antracity.

HLINÍKOVÝ PRÁH2KV prah
Garážová vrata jsou standardně vybaveny diskrétním, elegantním a zároveň velmi trvalým a proti povětrnostním podmínkám odolným hliníkovým prahem o výšc 20 mm.

DODATEČNÝ JEDNOBODOVÝ ZÁMEK
Dodatečný, uzamykatelný bod dveřního křídla významně zvyšuje odolnost vrrat proti vloupání.

VÍCEBODOVÝ ZÁMEK
Zajišťuje maximální bezpečnost. Otočením klíče se dveře uzamknou pomocí ocelových trnů a háků v několika bodech s různou výškou.

DVEŘNÍ ZAVÍRAČ2KV brano
Pohodlný mechanismus, který zavírá vratové křídlo za uživatele. Lze ho přizpůsobit individuálním potřebám a nastavit například rychlost zavírání dveří.

BEZPEČNOSTNÍ VLOŽKA
Vložka, která je opatřena identifikační kartou s kódem profilu klíče, je zabezpečena proti jeho zkopírování – počet kombinací klíče dosahuje 600000 možností!

ZÁBRANY PROTI VYSAZENÍ DVEŘÍ 2KV bezpecnost
Doplňují robustní konstrukci dveří – po jejich uzamčení znemožňují vysazení křídla ze zárubně.

 

 

 NEZÁVAZNÁ RYCHLÁ KALKULACE VRAT NA MÍRU

Warning: javascript error detected!

This is most likely a result of the actions of a third party extension, which causes javascript functionality to fail across the entire page.

If you see this warning, please check out the documentation regarding jQuery conflicts. We have solutions that can also fix third party issues like this one.

You can force this notification off by switching the show error warnings field off in the advanced tab. But it is better to address it, as the form will most likely not work the way you expect.