Garážová vrata

Vrata jsou jedním z nejdůležitějších prvků konečného vzhledu domu. sekční garážová vrata Krispol CZ. Musejí být funkční, pevná, bezpečná a jejich vzhled musí ladit s fasádou. Všechny tyto podmínky splňují vrata společnosti KRISPOL. V naší nabídce najdete vrata sekční, rolovací a dvoukřídlá. Také boční dveře do garáže ve stejném designu.

ikona zaruka
Záruka 5 let


vlastni vyrobaVlastní výroba na míru 

bramy garazowe 6 2

S NÁMI JEN SLUŽBY NA KLÍČ
PORADENSTVÍ  -  ZAMĚŘENÍ  -  VÝROBA  -  MONTÁŽ  -  SERVIS


Sekční vrata - nejoblíbenější vrata

Způsob, kterým fungují, umožňuje dosáhnout maximálního prostoru uvnitř garáže i před ní. Téměř neomezené možnosti povrchové úpravy dovolují vyrábět inovativní a neopakovatelná řešení.

Sekční vrata lze přizpůsobit různým typům garáží a šířce vjezdu, včetně dvojitých garáží. Vysoký standard provedení zaručuje bezpečnost, pohodlnou obsluhu a výbornou tepelnou izolaci.

Zateplená pevná vrata – panel 40 nebo 60 mm

Sekční vrata KRISPOL jsou sestavena z panelů o tloušťce 40 mm, vyplněných polyuretanovou pěnou. Jsou utěsněna po celém obvodu i mezi panely. Tvar horního oblouku byl navržen tak, aby optimálně přitlačoval horní panel vrat k nadpraží. Proto mají tyto vrata jedny z nejlepších tepelně izolačních vlastností na trhu: U= 1,12 [W/m2K] .

Nabídka provedení panelu sekčních vrat

vrata VENTE K2 RC - úzký prolis

Úzký prolis je oblíbený vzor, který se hodí k domům různých stylů. Jednou z předností tohoto prolisu je atraktivní poměr ceny a vysoké kvality vrat. 

Akční vrata

krispol 17 00480
vrata krispol - m drážka

vrata VENTE K2 RS - středový prolis

Elegantní a jednoduché. Vrata se dobře doplňují s různými architektonickými řešeními. Styl těchto vrat lze zdůraznit použitím originálních dekoračních doplňků.

Akční vrata
vrata VENTE K2 RF - bez prolisu

Široký panel se osvědčil v domech s tradičním i moderním vzhledem. Představuje zajímavou alternativu k úzkým a středovým prolisům.

Akční vrata

vrata krispol - L drážka
krispol a027

vrata VENTE K2 RFS - vrata bez prolisu vhodná pro nízkoenergetické domy

Nejlépe izolující garážová vrata KRISPOL – vyrobená v souladu s trendem zvyšování energetické úspornosti našich domů. Výjimečně vysokou schopnost tepelné izolace zajišťují zateplené panely s tloušťkou rozšířenou po celé výšce na 60 mm, rozšířený systém těsnění a také do posledního detailu promyšlená konstrukce. To umožňuje dosáhnout součinitele prostupu tepla U=0,9 [W/m²K].

Quality International

 

vrata VENTE K2 RM - VV prolis

VV profil je vzor, který propůjčuje vratům výjimečný, moderní vzhled. Neotřelá forma se skvěle hodí k nejmodernějším architektonickým trendům.

vrata VENTE K2 RA - prolis kazeta

Vzor s kazetami doporučujeme zákazníkům, kteří oceňují půvab a teplo domova s tradičním nebo rustikálním charakterem. Nabízíme prolisy s dlouhými nebo krátkými kazetami.


Warning: javascript error detected!

This is most likely a result of the actions of a third party extension, which causes javascript functionality to fail across the entire page.

If you see this warning, please check out the documentation regarding jQuery conflicts. We have solutions that can also fix third party issues like this one.

You can force this notification off by switching the show error warnings field off in the advanced tab. But it is better to address it, as the form will most likely not work the way you expect.

Bez ohledu na to, jak dobře vrata vypadají z venkovní strany, nesmíte zapomenout na to, že musí být především kvalitně zpracována. .

Ve vratech používáme řešení, která je vyztužují, usnadňují jejich montáž v prostoru garáže a zajišťují spolehlivost a estetický vzhled také z vnitřní strany.

  1. Protikorozní ochrana pozinkováním
  2. Středové panty
  3. Kování
galvanizace
panty
popis kovani
next
prev

Bezpečná pro každodenní užívání

Neustále zdokonalujeme naše výrobky pomocí řešení, která zvyšují bezpečnost užívání a zabezpečují fungování mechanizmu vrat. V každých vratech montujeme dodatečné zabezpečení proti pádu vrat v případě prasknutí pružin.

Pohony mají ve standardním vybavení vypínač proti přetížení, který zvedne vrata o přibližně 10 cm, když narazí na překážku. Automatická vrata lze vybavit také fotobuňkami, které znemožňují jejich zavření, pokud se v průjezdovém otvoru nachází překážka. Pojízdné válečky, které montujeme ve všech vratech, lze dodatečně vybavit ochrannými kryty, které zabraňují poranění prstů. Bezpečný tvar jsme navrhli také vratovým panelům.

fotobunky  bezpecny panel 

Pohodlné ovládání

Pohodlná vrata se snadno obsluhují, fungují spolehlivě a mají tichý chod. O uživatelský komfort se mimo jiné stará nejlepší automatika. Mechanismy, které používáme, jsou výrobky renomovaných výrobců. Garantují snadnou a bezproblémovou obsluhu a také umožňují zapojení vrat do libovolného systému „inteligentního domu“ a poplašného systému.

Ve vratech používáme ložiskové válečky. Minimalizovali jsme také počet spojů u kování. Díky těmto řešením je chod vrat tichý a plynulý. Každá vrata, která vyrobíme, bez ohledu na jejich rozměry, lze bez problémů otevřít jednou rukou bez použití síly. Umožňují to dvě torzní pružiny zajišťující optimální vyvážení vrat.

kolecka  pohon Starcus 

 

NEJŠIRŠÍ NABÍDKA FÓLIÍ

DEKORY I

View the embedded image gallery online at:
http://krispolcz.cz/vrata/sekcni-vrata#sigFreeIdfa74285228

DEKORY II

View the embedded image gallery online at:
http://krispolcz.cz/vrata/sekcni-vrata#sigFreeIdc700111b30

NEZÁVAZNÁ RYCHLÁ KALKULACE VRAT NA MÍRU

Warning: javascript error detected!

This is most likely a result of the actions of a third party extension, which causes javascript functionality to fail across the entire page.

If you see this warning, please check out the documentation regarding jQuery conflicts. We have solutions that can also fix third party issues like this one.

You can force this notification off by switching the show error warnings field off in the advanced tab. But it is better to address it, as the form will most likely not work the way you expect.